A po Bajkolandii…

wpid-dsc_0316.jpg

…obiadokolacja w restauracji indyjskiej – tej, w kt贸rej moi Rodzice byli na pierwszej randce 馃槈
Dzi艣 9 rocznica 艣lubu moich Rodzic贸w 馃檪 a na randce byli 12 lat temu 馃檪

2 komentarze

  • babcia Bogusia

    Wszystkiego Najlepszego dla Rodzic贸w!!! 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪
    Mieli super pomys艂 na uczczenie swojej rocznicy!!! 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪

Leave a Reply

Tw贸j adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *