A po Bajkolandii… …obiadokolacja w restauracji indyjskiej – tej, w kt贸rej moi Rodzice byli na pierwszej randce 馃槈 Dzi艣 9 rocznica 艣lubu moich Rodzic贸w 馃檪 a na randce byli 12 lat temu 馃檪
Aga C. 23 lipca 2014 at 21:13 Odpowiedz To wspania艂y pomys艂 na „rocznicowy” dzie艅. Wszystkiego najlepszego Kochani!!! Prezent jest u Was w brzuszku :DDD
babcia Bogusia 24 lipca 2014 at 07:45 Odpowiedz Wszystkiego Najlepszego dla Rodzic贸w!!! 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪 Mieli super pomys艂 na uczczenie swojej rocznicy!!! 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪
2 komentarze
Aga C.
To wspania艂y pomys艂 na „rocznicowy” dzie艅. Wszystkiego najlepszego Kochani!!! Prezent jest u Was w brzuszku :DDD
babcia Bogusia
Wszystkiego Najlepszego dla Rodzic贸w!!! 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪
Mieli super pomys艂 na uczczenie swojej rocznicy!!! 馃檪 馃檪 馃檪 馃檪