23.07.2014 Bajkolandia Robiliśmy fartuszek i prawdziwe jedzenie tj. hamburgery, makaron, zupę pomidorową 🙂
babcia Bogusia 24 lipca 2014 at 07:42 Odpowiedz Dobrej zabawy w Bajkolandii ciąg dalszy… 🙂 A fartuszek jest śliczny!!! 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Dobrej zabawy w Bajkolandii ciąg dalszy… 🙂
A fartuszek jest śliczny!!! 🙂 🙂 🙂