24.07.2014

Dziś od rana było bardzo intensywnie. Musiałam wcześnie wstać (7:30) – jak na wakacje to dla mnie bardzo wcześnie, bo chodzę późno spać i rano nie chce mi się wstać 🙂

Dziś tak rano musiałam wstać bo w Bajkolandii wycieczka do Domu Sztuki Rakowiec na teatrzyk – legenda o dwóch braciach 🙂 Jechaliśmy minibusikiem więc było bardzo bezpiecznie i wygodnie 🙂 Przedstawienie bardzo mi się podobało 🙂

No i tradycyjnie jak Rodzice po mnie przyszli…nie chciałam iść 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *