12.07.2014 sobota

Dziś mija tydzień jak jesteśmy nad morzem na wakacjach. Do tej pory była przepiękna pogoda wręcz wymarzona na wakacje – upały od soboty do czwartku 🙂 Wczoraj nieco lżejsza pogoda – ok. 20 stopni. A dziś od rana leje deszcz 🙂

No cóż…dobrze, że w ośrodku mam zapewnione animacje dla dzieci. Od godziny 14 do 18 jest przemiła Pani, która organizuje nam różne zajęcia a to plastyczne, a to gry planszowe 🙂

Wakacje są super!

One Comment

  • babcia Bogusia

    Dzień odpoczynku od słońca. 🙂

    „w czasie deszczu dzieci się nudzą – to ogólne znana rzecz” 🙂

    Dobrze, że jest świetlica!!! 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *