12.07.2014 sobota
Dziś mija tydzień jak jesteśmy nad morzem na wakacjach. Do tej pory była przepiękna pogoda wręcz wymarzona na wakacje – upały od soboty do czwartku 🙂 Wczoraj nieco lżejsza pogoda – ok. 20 stopni. A dziś od rana leje deszcz 🙂
No cóż…dobrze, że w ośrodku mam zapewnione animacje dla dzieci. Od godziny 14 do 18 jest przemiła Pani, która organizuje nam różne zajęcia a to plastyczne, a to gry planszowe 🙂
Wakacje są super!



One Comment
babcia Bogusia
Dzień odpoczynku od słońca. 🙂
„w czasie deszczu dzieci się nudzą – to ogólne znana rzecz” 🙂
Dobrze, że jest świetlica!!! 🙂