11.07.2014 wycieczka do Gdyni

Dziś po śniadaniu wybraliśmy się z Rodzicami na wycieczkę do Gdyni 🙂

Było zwiedzanie słynnego Akwarium Gdyńskiego (około 40 minut), potem spacer po Skwerze Kościuszki. Nie byłam zainteresowana statkami m.in. Darem Młodzieży i Darem Pomorza 🙁

Potem plac zabaw w Galerii Handlowej (kulki) – ponad godzinkę. Następnie znów plac zabaw ale tym razem nad samą plażą w Gdyni.

Jak tam jest pięknie 🙂

Na pewno kiedyś tam jeszcze wrócimy…

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *