11.07.2014 wycieczka do Gdyni
Dziś po śniadaniu wybraliśmy się z Rodzicami na wycieczkę do Gdyni 🙂
Było zwiedzanie słynnego Akwarium Gdyńskiego (około 40 minut), potem spacer po Skwerze Kościuszki. Nie byłam zainteresowana statkami m.in. Darem Młodzieży i Darem Pomorza 🙁
Potem plac zabaw w Galerii Handlowej (kulki) – ponad godzinkę. Następnie znów plac zabaw ale tym razem nad samą plażą w Gdyni.
Jak tam jest pięknie 🙂
Na pewno kiedyś tam jeszcze wrócimy…



One Comment
babcia Bogusia
🙂 🙂 🙂