25.05.2015 wizyta kontrolna u lekarza
Dziś wybraliśmy się z mamą do lekarza (Julka i Maks). Pani doktor zbadała Julkę i powiedziała, że już ok po tej szkarlatynie ale antybiotyk do tych 10 dni trzeba jednak dobrać do końca 🙁
A Maks nieco już lepiej z katarem ale za to w oskrzelach coś nadal „rzęzi”. Dlatego też do listy leków pani doktor dorzuciła flegaminę 🙁



One Comment
babcia Bogusia
🙁 🙁