Gofr dla mamy od Julii

image

2 komentarze

  • dziadek Maciek

    MOJA WIZYTA u JULCI.Ten komentarz nie dotyczy zdjęcia. Jest dzień 25 maja .Jestem w W-wie z powodu wczorajszego głosowania. Około południa wybrałem się na zakupy do Reala. Wracając zatrzymałem się na parkingu kolo domu Julci z zamiarem odwiedzin. Poszedłem pod klatkę, ale zapomniałem numeru mieszkania i nie wiedziałem co nacisnąć w domofonie. Także zdrowie dało znać o sobie. Jak pomyślałem o wdrapaniu się na 4 piętro- nie to było zbyt trudne w danej chwili. Powróciłem do samochodu i odjechałem do domu.Czasami jest trudno żyć z samym sobą.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *