26.05.2015 dzień mamy

Jakże to był miły poranek dla mamy, gdy jej dzieci obudziły się zdrowe, uśmiechnięte z buziakiem dla mamy z okazji jej święta i z miłym prezentem (od Maksa krem na noc….bo spać nie daje mamie hi hi hi więc trzeba się regenerować) a od Julci (krem na dzień i piękną laurkę).

Kocham Was Dzieciaki najmocniej na świecie! 🙂 Mama

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *