22.07.2014 a po Bajkolandii…

…spotkanie z moimi koleżankami z przedszkola na dinozaurowym placu zabaw. Była Ewka W., Hania Ł., Liwia K. i Tośka 🙂

ale fajnie się tak spotkać…tak dawno (z jakieś 3 tygodnie ich nie widziałam)

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *