od dwóch dni prężę się i postawiony stoję…
Od dwóch dni czyli od około 13 kwietnia 2015 r. jak chcą mnie posadzić to ja się prężę i pokazuję, że nie chcę usiąść 🙂 Nie dam się posadzić!
Postawiony na podłogę stoję! oczywiście podtrzymywany. To ważny etap w rozwoju 🙂



One Comment
babcia Bogusia
Brawo!!! 🙂