od dwóch dni prężę się i postawiony stoję…

Od dwóch dni czyli od około 13 kwietnia 2015 r. jak chcą mnie posadzić to ja się prężę i pokazuję, że nie chcę usiąść 🙂 Nie dam się posadzić!

Postawiony na podłogę stoję! oczywiście podtrzymywany. To ważny etap w rozwoju 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *