noce
Zasypiam około godziny 20 i budzę się co 3 godzinki (pod warunkiem, że nic mi nie przeszkadza np. ząbki).
Budzę się na jedzenie o 23, potem o 2, potem o 5 to już wstaję! bawić się !
czasem budzę się w nocy nie tylko z powodu jedzenia, ale dlatego, że chcę się poprzytulać do mamy 🙂
Nic nie daje podanie mi przed snem kaszki 🙂 i tak jestem głodny 🙂



One Comment
babcia Bogusia
Trochę za częste to budzenie, szczególnie dla mamy.
Ale może, już niedługo, będzie lepiej???