noce
Nadal nic się nie zmieniło czyli zasypiam około godziny 19:30 i budzę się co 2 godziny, czasem nawet częściej 🙁
Przeważnie budzę się z krzykiem. Albo to sprawa zębów, albo emocji które mam wiele w ciągu dnia. W końcu poznawanie świata daje duuuużo emocji



One Comment
babcia Bogusia
🙁 🙁 🙁