24.07.2014 widziałam mojego Brata ;-)

wpid-dsc_0319.jpg

Dziś po Bajkolandii byłam z Rodzicami na USG zobaczyć mojego Brata. Siedział w Mamie głową do góry, zasłaniał twarz i nie chciał pokazać siusiaka.
A na zdjęciu…prawy profil, obok przy twarzy dwie rączki 🙂

Najbardziej zainteresowana byłam guziczkami w aparacie USG 😉

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *