
Dziś po Bajkolandii byłam z Rodzicami na USG zobaczyć mojego Brata. Siedział w Mamie głową do góry, zasłaniał twarz i nie chciał pokazać siusiaka.
A na zdjęciu…prawy profil, obok przy twarzy dwie rączki 🙂
Najbardziej zainteresowana byłam guziczkami w aparacie USG 😉
One Comment
babcia Bogusia
Wzruszyłam się widząc mojego Maleńkiego Wnuczka – brata Juleńki. 🙂 🙂 🙂 🙂