24.07.2014
Dziś od rana było bardzo intensywnie. Musiałam wcześnie wstać (7:30) – jak na wakacje to dla mnie bardzo wcześnie, bo chodzę późno spać i rano nie chce mi się wstać 🙂
Dziś tak rano musiałam wstać bo w Bajkolandii wycieczka do Domu Sztuki Rakowiec na teatrzyk – legenda o dwóch braciach 🙂 Jechaliśmy minibusikiem więc było bardzo bezpiecznie i wygodnie 🙂 Przedstawienie bardzo mi się podobało 🙂
No i tradycyjnie jak Rodzice po mnie przyszli…nie chciałam iść 🙂



One Comment
babcia Bogusia
To oznacza, że udane są te półkolonie w Bajkolandii!!! 🙂