21.07.2014 wizyta u pediatry

W międzyczasie z półkolonii wyrwała mnie Mama żeby podjechać do pani doktor żeby zbadać mnie bo od kilku dni kaszlę brzydko (na mokro).

Pani doktor mnie zbadała i przepisała syropek i nebulizacje. Jak pojawi się temperatura (oby nie) to natychmiast musimy się pojawić. Na razie (odpukać) to nic poważnego…przeziębienie.

 

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *