21-25.07.2014 półkolonie w Bajkolandii

 

Zajęcia odbywać się będą pod hasłem: „W KUCHNI KUBUSIA PUCHATKA”
Jak wszyscy doskonale wiecie Kubuś Puchatek uwielbia miód. Nam zdradził, że lubi jeść rozmaite potrawy. Razem z nim pobawimy się w kucharzy! Na śniadaniu będziemy gościć Prosiaczka, na obiedzie Tygryska a na podwieczorku Kłapouchego. Czapki kucharskie i fartuszki zrobimy razem z Hefalumpami a Królik nauczy nas śpiewać piosenki, które umilą nam każdy posiłek. Nauczymy się zasad zachowywania się przy stole oraz zasad zdrowego odżywiania się. Zadbamy również o zdrowie fizyczne – skoki z Tygryskiem będą obowiązkowym punktem programu!

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *