|
Jak wszyscy doskonale wiecie Kubuś Puchatek uwielbia miód. Nam zdradził, że lubi jeść rozmaite potrawy. Razem z nim pobawimy się w kucharzy! Na śniadaniu będziemy gościć Prosiaczka, na obiedzie Tygryska a na podwieczorku Kłapouchego. Czapki kucharskie i fartuszki zrobimy razem z Hefalumpami a Królik nauczy nas śpiewać piosenki, które umilą nam każdy posiłek. Nauczymy się zasad zachowywania się przy stole oraz zasad zdrowego odżywiania się. Zadbamy również o zdrowie fizyczne – skoki z Tygryskiem będą obowiązkowym punktem programu! |
One Comment
babcia Bogusia
Zapowiada się bardzo atrakcyjny tydzień!!! 🙂