10.07.2014 wieczór

Dzień był wspaniały ale wieczór też ciekawy bo u nas w ośrodku była dyskoteka. Wprawdzie nie byłam zbyt tym zainteresowana, wolałam bawić się z dzieciakami na pobliskim placu zabaw ale za to BARDZO chętnie zjadłam na kolację kiełbaskę z grilla 🙂 Dyskoteka i zabawa cały dzień na świeżym powietrzu zakończyła się około godziny 23:00 🙂 Nie ma to jak wakacje 🙂 Nie ma norm, zakazów i nakazów 😉

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *