01.07.2014-02.07.2014 spuki boo :-)
Dziś za moją namową Mama zaprowadziła mnie do sali zabaw Spuki Boo 🙂
Tam są tzw. wakacyjne półkolonie.
Codziennie temat zajęć jest inny.
Aktorski Poniedziałek
poznajemy techniki aktorskie; trening mowy ciała: mimika, gesty, ruch; odgrywamy scenki; poznajemy różne atrybuty aktora i gry aktorskiej; wspólne wykonanie masek
Ramowy program dnia:
0900 Zbieramy się, bawimy i planujemy
0940 Drugie śniadanie i przygotowanie do zajęć
1000 Animacje (zgodnie z tematem dnia)
1200 Jemy zupę
1220 Animacje (zgodne z tematem dnia)
1300 Jemy drugie danie
1320 Spacer/Animacje – zależnie od pogody
1400 Zabawa w strefie zabaw na 3 poziomowej konstrukcji z przeszkodami
1600 Podwieczorek
1620 Zabawa w strefie zabaw na 3 poziomowej konstrukcji z przeszkodami,
czekamy na rodziców
Zajęcia odpowiednio dostosowane do grupy MINI – dzieci młodsze (3 – 5 lat) oraz grupy MIDI – dzieci starsze (6 – 10 lat).




One Comment
babcia Bogusia
Radosny początek wakacji!!! 🙂