01.07.2014 im. Babci Halinki i wizyta u Dziadka Wojtka
Dziś po placu zabaw Spuki Boo pojechałam z Mamą po Tatę do pracy, potem na obiadek do domu. A po obiedzie wyprawa w odwiedziny do Dziadka Wojtka (jadłam przepyszne żółte maliny, czarne i czerwone porzeczki, agrest – to wszystko z Dziadka ogródka) 🙂 W drodze powrotne wstąpiliśmy do Babci Halinki na imieniny 🙂 Wszystkiego najlepszego Babciu ! 🙂



One Comment
babcia Bogusia
🙂 🙂 🙂