29.05.2015 wyprawa z mamą do pracy

Dziś wybraliśmy się towarzysko (pożegnanie kolegi z pracy) do mamy pracy (Julka i Maks). Było fajnie.Maksio był nieco zaniepokojony więc nie byliśmy długo 🙂

Od cioci Bożenki dostaliśmy piękne prezenty.BARDZO BARDZO DZIEKUJEMY 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *