29.05.2015 wyprawa z mamą do pracy
Dziś wybraliśmy się towarzysko (pożegnanie kolegi z pracy) do mamy pracy (Julka i Maks). Było fajnie.Maksio był nieco zaniepokojony więc nie byliśmy długo 🙂
Od cioci Bożenki dostaliśmy piękne prezenty.BARDZO BARDZO DZIEKUJEMY 🙂



One Comment
babcia Bogusia
🙂