26.05.2015 pełen emocji dzień
Dziś wybraliśmy się z mamą do jej mamy z okazji dnia mamy 🙂 Ale było super widzieć się z babcią i dziadkiem.
Babcia Halinka zrobiła przepyszne placki ziemniaczane…mniammm pychaaaaa 🙂 Posiedzieliśmy ze dwie godzinki i wróciliśmy do domu.
W domu szybki obiad i wyprawa do mamy taty 🙂 czyli do babci Bogusi. Był też dziadek Maciek 🙂 Zjedliśmy pyszny torcik z prawdziwą różą 🙂
To był bardzo miły dzień!
Wszystkiego najlepszego kochane mamy i babcie! Dużo ZDROWIA i uśmiechu 🙂



One Comment
babcia Bogusia
A ja dziękuję moim dzieciom i wnukom za przyjście do mnie w Dniu Mamy, za piękne życzenia, kwiaty i prezenty!!!
🙂 🙂 🙂 🙂