O pewnym gwiazdorze ;-)

Oglądamy fragment koncertu pewnego znanego Justina B. – „Boga” nastolatek 😉
Jula stwierdziła „piosenka może i ładna, ale Jego to nie kumam”
😮
😀

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *