17.05.2015 choróbska
Julia budziła się w nocy parę razy i marudziła 🙁
Okazało się że miała temperaturę 38,5 🙁
Czyżby szaleństwa wyszły „bokiem”? 🙁
Maks też nie spał ale do tego mama przywykła 🙂
W niedzielę rano okazało się że Julkę boli gardło a Maks ma katar 🙁


