17.05.2015 choróbska

Julia budziła się w nocy parę razy i marudziła 🙁
Okazało się że miała temperaturę 38,5 🙁
Czyżby szaleństwa wyszły „bokiem”? 🙁

Maks też nie spał ale do tego mama przywykła 🙂

W niedzielę rano okazało się że Julkę boli gardło a Maks ma katar 🙁

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *