noce

Nadal nic się nie zmieniło czyli zasypiam około godziny 19:30 i budzę się co 2 godziny, czasem nawet częściej 🙁

Przeważnie budzę się z krzykiem. Albo to sprawa zębów, albo emocji które mam wiele w ciągu dnia. W końcu poznawanie świata daje duuuużo emocji

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *