12.05.2015

Dziś zebranie w szkole, poszedł tata a mama na ćwiczenia. Przyszła więc do nas (do mnie i do Maksa) babcia Bogusia 🙂

Maks był bardzo grzeczny, ja też 🙂

dziękujemy babci bardzo za miłe popołudnie 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *