12.05.2015
Dziś zebranie w szkole, poszedł tata a mama na ćwiczenia. Przyszła więc do nas (do mnie i do Maksa) babcia Bogusia 🙂
Maks był bardzo grzeczny, ja też 🙂
dziękujemy babci bardzo za miłe popołudnie 🙂
Dziś zebranie w szkole, poszedł tata a mama na ćwiczenia. Przyszła więc do nas (do mnie i do Maksa) babcia Bogusia 🙂
Maks był bardzo grzeczny, ja też 🙂
dziękujemy babci bardzo za miłe popołudnie 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Cieszę się, że mogłam pobyć trochę z ukochanymi wnukami. 🙂 🙂