05.05.2015 po szkole do babci Bogusi

Dziś odebrała mnie ze szkoły babcia 🙂 Plan był taki żeby iść do KFC i na lody ale ja nie chciałam 🙂 wołałam iść do babci do domu 🙂
Niestety mama odebrała mnie za wcześnie i zrobiłam jej aferę 🙁

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *