06.05.2015 basen

Dziś tradycyjnie na basen 🙂 Dziś z chęcią poszłam 🙂 Pewnie też dlatego że mama z Maksiem odebrali mnie wcześniej ze szkoły.Odrobiłam lekcje, odpoczęłam, pobawiłam się, zjadłam obiad 🙂 duuuużo czasu miałam (od 13 do 18).
🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *