06.05.2015 basen
Dziś tradycyjnie na basen 🙂 Dziś z chęcią poszłam 🙂 Pewnie też dlatego że mama z Maksiem odebrali mnie wcześniej ze szkoły.Odrobiłam lekcje, odpoczęłam, pobawiłam się, zjadłam obiad 🙂 duuuużo czasu miałam (od 13 do 18).
🙂
Dziś tradycyjnie na basen 🙂 Dziś z chęcią poszłam 🙂 Pewnie też dlatego że mama z Maksiem odebrali mnie wcześniej ze szkoły.Odrobiłam lekcje, odpoczęłam, pobawiłam się, zjadłam obiad 🙂 duuuużo czasu miałam (od 13 do 18).
🙂
One Comment
babcia Bogusia
Bardzo się cieszę!!! 🙂