noce

Zasypiam około godziny 20 i budzę się co 3 godzinki (pod warunkiem, że nic mi nie przeszkadza np. ząbki).

Budzę się na jedzenie o 23, potem o 2, potem o 5 to już wstaję! bawić się !

czasem budzę się w nocy nie tylko z powodu jedzenia, ale dlatego, że chcę się poprzytulać do mamy 🙂

 

Nic nie daje podanie mi przed snem kaszki 🙂 i tak jestem głodny 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *