14.04.2015 po szkole do babci Bogusi i dziadka Maćka
Zgodnie z tradycją 😉 dzisiaj poszłam po szkole do babci Bogusi i dziadka Maćka 🙂 Jak zawsze było super! Wyszłam tak podekscytowana, że zasnąć nie mogłam 😉
Dziękuję za mile spędzony czas 🙂
Zgodnie z tradycją 😉 dzisiaj poszłam po szkole do babci Bogusi i dziadka Maćka 🙂 Jak zawsze było super! Wyszłam tak podekscytowana, że zasnąć nie mogłam 😉
Dziękuję za mile spędzony czas 🙂
One Comment
babcia Bogusia
I my też dziękujemy, Słoneczko, że nas odwiedziłaś. 🙂 🙂