14.04.2015 po szkole do babci Bogusi i dziadka Maćka

Zgodnie z tradycją 😉 dzisiaj poszłam po szkole do babci Bogusi i dziadka Maćka 🙂 Jak zawsze było super!  Wyszłam tak podekscytowana, że zasnąć nie mogłam 😉
Dziękuję za mile spędzony czas 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *