29.06.2014 im Taty

Najpierw wybraliśmy się na plac zabaw przy Odyńca, potem do ZOO…a potem na Starówkę na obiad. wszystkiego najlepszego Tato! <3 image

ZOO

image

ZOO

image

ZOO

image

ZOO

image

Restauracja na Starówce

image

image

Cd restauracja 🙂

image

Wygłupy w oczekiwaniu na obiad 🙂

image

image

KOCHAM CIĘ TATO 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *