29.06.2014 im Taty Najpierw wybraliśmy się na plac zabaw przy Odyńca, potem do ZOO…a potem na Starówkę na obiad. wszystkiego najlepszego Tato! <3 ZOO ZOO ZOO ZOO Restauracja na Starówce Cd restauracja 🙂 Wygłupy w oczekiwaniu na obiad 🙂 KOCHAM CIĘ TATO 🙂
babcia Bogusia 30 czerwca 2014 at 08:56 Odpowiedz Bardzo piękny Dzień Imienin Taty!!! 🙂 I świetna zabawa dla córeczki Taty!!! 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Bardzo piękny Dzień Imienin Taty!!!
🙂
I świetna zabawa dla córeczki Taty!!! 🙂 🙂 🙂