28.04.2015 Wizyta u stomatologa Byłam bardzo dzielna! Miałam robione 3 ubytki 🙂 Nic nie bolało 🙂 Mamy robić fluoryzację w domu 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Bardzo dzielna dziewczynka. 🙂