25.04.2015 urodziny Pawełka

A po powrocie z działki pojechałam z mamą na urodziny Pawełka do Spuki Boo. Ale się wyszalałam.Wyszłam cała mokra i zła że za wcześnie (3,5 godziny) 🙁

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *