25.04.2015 urodziny Pawełka
A po powrocie z działki pojechałam z mamą na urodziny Pawełka do Spuki Boo. Ale się wyszalałam.Wyszłam cała mokra i zła że za wcześnie (3,5 godziny) 🙁
A po powrocie z działki pojechałam z mamą na urodziny Pawełka do Spuki Boo. Ale się wyszalałam.Wyszłam cała mokra i zła że za wcześnie (3,5 godziny) 🙁
One Comment
babcia Bogusia
🙂