23.05.2015 mam nowego pieska ;-) Kupiony od dziewczynki, która sprzedawała swoje zabawki na Dniach Ursynowa 🙂 Od tej pory nie rozstaję się z nim i m.in.z nim śpię 🙂
One Comment
babcia Bogusia
🙂