15.04.2015 dozorca moim przyjacielem jest ;-)

Dziś wracałem z mamą ze spaceru „na sygnale”. Pocieszył mnie dozorca 😉
Zagadał, przybił piątkę i od razu mi przeszło. Powiedział „kto robi krzywdę mojemu lokatorowi?” a ja się zacząłem śmiać 🙂 🙂 🙂

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *