14.05.2015 po szkole…
z dziewczynami na ciastko (Natalka z siostrą Emilką, Marysia z siostrą Marcysią, Nina z bratem Maksymilianem i ja…też z bratem Maksem). Jutro plan jest taki, że idziemy na wesołe miasteczko 🙂
z dziewczynami na ciastko (Natalka z siostrą Emilką, Marysia z siostrą Marcysią, Nina z bratem Maksymilianem i ja…też z bratem Maksem). Jutro plan jest taki, że idziemy na wesołe miasteczko 🙂