12/13.04.2015 bardzo bardzo zła noc :-(
Budziłem się co pół godziny, co godzinę 🙁
Rodzice nie wiedzą czy dlatego że się wyspałem na działce, czy ząbki, czy też nadmiar emocji 🙁
Budziłem się co pół godziny, co godzinę 🙁
Rodzice nie wiedzą czy dlatego że się wyspałem na działce, czy ząbki, czy też nadmiar emocji 🙁
One Comment
babcia Bogusia
Bardzo, bardzo, bardzo mi przykro. 🙁 🙁 🙁