12/13.04.2015 bardzo bardzo zła noc :-(

Budziłem się co pół godziny, co godzinę 🙁
Rodzice nie wiedzą czy dlatego że się wyspałem na działce, czy ząbki, czy też nadmiar emocji 🙁

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *