12.04.2015 Józefów Dziś wybraliśmy się na działkę do Józefowa 🙂 Maksio spał na świeżym powietrzu bardzo bardzo bardzo dobrze 🙂 a ja z babcią Bogusią pojechałam na plac zabaw, potem do cioci Marysi i wujka Wojtka 🙂
babcia Bogusia 13 kwietnia 2015 at 07:55 Odpowiedz I posiedziałyśmy przy dobrej herbatce i torciku wedlowskim, a Jula mogła pobawić się z pieskami i kotkami. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
One Comment
babcia Bogusia
I posiedziałyśmy przy dobrej herbatce i torciku wedlowskim, a Jula mogła pobawić się z pieskami i kotkami. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂