12.04.2015 Józefów

image

Dziś wybraliśmy się na działkę do Józefowa 🙂 Maksio spał na świeżym powietrzu bardzo bardzo bardzo dobrze 🙂 a ja z babcią Bogusią pojechałam na plac zabaw, potem do cioci Marysi i wujka Wojtka 🙂

One Comment

  • babcia Bogusia

    I posiedziałyśmy przy dobrej herbatce i torciku wedlowskim, a Jula mogła pobawić się z pieskami i kotkami. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *