17.07.2014 a wieczorem…

Dyskoteka u nas w ośrodku.Na kolację zjadłam kiełbasę z grilla i pieczonego ziemniaka 🙂

Coś zaczyna mnie brać 🙁
Brałam syrop przeciwkaszlowy, ibuprom i rutinaceę.

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *