17.07.2014 a wieczorem…
Dyskoteka u nas w ośrodku.Na kolację zjadłam kiełbasę z grilla i pieczonego ziemniaka 🙂
Coś zaczyna mnie brać 🙁
Brałam syrop przeciwkaszlowy, ibuprom i rutinaceę.
Dyskoteka u nas w ośrodku.Na kolację zjadłam kiełbasę z grilla i pieczonego ziemniaka 🙂
Coś zaczyna mnie brać 🙁
Brałam syrop przeciwkaszlowy, ibuprom i rutinaceę.
One Comment
babcia Bogusia
🙁 🙁 🙁