babcia Bogusia 2 czerwca 2015 at 14:13 Odpowiedz Nie tylko piękny, ale i bardzo smaczny. Wiem, bo też jadłam wczoraj. Pycha!!! 🙂
One Comment
babcia Bogusia
Nie tylko piękny, ale i bardzo smaczny.
Wiem, bo też jadłam wczoraj.
Pycha!!! 🙂