31.05.2015 rodzice mają „wychodne”

Dziś wieczorem odwiedziła nas ciocia Kasia. Z okazji dnia dziecka dostaliśmy piękne prezenty, za które BARDZO dziekujemy 🙂
Rodzice wykąpali Maksa, dali kolację ale nie chciał zasnąć 😉 w końcu to nie jego pora 😉
Ciocia Kasia została więc z nami „rozrabiającymi” 😉 to taki żart z tym rozrabianiem 😉
Grzeczni byliśmy a Maks ani razu nie zapłakał 😉
Bez problemu również zasnął na łóżku rodziców. Wystarczyło że ciocia (tak jak zawsze czyni to mama) położyła się obok niego 🙂
Potem Julka była wykąpana, zjadła kolację i też zasnęła 🙂
No no ciocia brawo!  🙂 🙂 🙂
Dziękujemy!

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *