30.05.2015 piknik w szkole Sama zrobiłam gniotka i pachnące torebki do szafy z ziół 🙂 Było super bo pierwszy raz od dwóch tygodni mogłam spotkać się ze znajomymi ze szkoły (po chorobie).
One Comment
babcia Bogusia
🙂