27.05.2015 środa

Dziś ja z Maksem zostaliśmy z tatą w domu (mama pojechała do lekarza). 🙂

Z tatą było super! Obydwoje byliśmy bardzo grzeczni 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *