27.05.2015 środa
Dziś ja z Maksem zostaliśmy z tatą w domu (mama pojechała do lekarza). 🙂
Z tatą było super! Obydwoje byliśmy bardzo grzeczni 🙂
Dziś ja z Maksem zostaliśmy z tatą w domu (mama pojechała do lekarza). 🙂
Z tatą było super! Obydwoje byliśmy bardzo grzeczni 🙂