07.05.2015 kino z koleżankami

image

Dziś wieczorem poszłam do kina z koleżanką z przedszkola Ewą W. i jej koleżankami Zuzią i Olą 🙂
Było super!  A film…”ups arka odpłynęła” 🙂

Po kinie poszliśmy do cukierni.Tata kupił mamie ciastko o wdzięcznej nazwie „miłość” 😉

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *