07.05.2015 kino z koleżankami Dziś wieczorem poszłam do kina z koleżanką z przedszkola Ewą W. i jej koleżankami Zuzią i Olą 🙂 Było super! A film…”ups arka odpłynęła” 🙂 Po kinie poszliśmy do cukierni.Tata kupił mamie ciastko o wdzięcznej nazwie „miłość” 😉
One Comment
babcia Bogusia
🙂 🙂 🙂 🙂