1-2.05.2015 Królewo

Pojechaliśmy na działkę do Królewa. To mój pierwszy wyjazd na tą działkę. Było dosyć chłodno dlatego uciekliśmy stamtąd do domu w sobotę wieczorem (2.05.2015).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *