„jedziemy na biwak” Od lewej… Dwa namioty: 1: siostra i brat”, 2: „tata, mama”. A w łodzi: brat, siostra, tata, mama, torba taty w kratkę, torba mamy w falbanki, torba Julki w serduszko, torba Maksa w piłkę nożną”. 🙂
One Comment
babcia Bogusia
I można płynąć na całodniową wycieczkę. 🙂 🙂 🙂 🙂